Ring oss: 0303–960 85

Tidtabell

Tidtabell över våra påstigningsorter samt tid för avresa.

Informationen uppdaterades den 7 mars, 2018


Samling 30 min innan avresa på Liseberg, och 15 min innan avresa på övriga stopp.

 

Påstigningsplats

Weekend

Mittvecka

GBG; Liseberg Södra entrén (Samling) 14:30 11:30
GBG; Liseberg Södra entrén (Avresa)
15:00 12:00
Kungälv; Kungälvsmotet
15:20 12:20
Stenungsundsmotet; Busshållplatsen/Preem
15:40 12:40
Ljungskile; Busstationen
15:50 12:50
Uddevalla; Torp Busshållplatsen E & D
16:00 13:00
Håby Terminalen, Munkedal
16:15 13:15
Tanum Rasta
16:40 13:40
Strömstad; Blomsholmsmotet hållplatsen
Blomsholmsmotet
17:00 13:40
Oslo; Hotell Opera Vid centralstationen
19:10 16:10
Hemsedal
Hemsedal
23:00 20:00