Ring oss: 0303–960 85

Tidtabell

Tidtabell över våra påstigningsorter samt tid för avresa.

Informationen uppdaterades den 21 november, 2019


Samling 30 min innan avresa på Liseberg, och 15 min innan avresa på övriga stopp.

 

Påstigningsplats

Weekend

Mittvecka

GBG; Liseberg Södra entrén (Samling) 14:30 10:30
GBG; Liseberg Södra entrén (Avresa)
15:00 11:00
OBS! Ny hållplats! Kungälv; Kungälvsparken

15:20 11:20
Stenungsundsmotet; Busshållplatsen/Preem
15:40 11:40
Ljungskile; Busstationen
15:50 11:50
Uddevalla; Torp Busshållplatsen E & D
16:00 12:00
Håby Terminalen, Munkedal
16:15 12:15
Tanum Rasta
16:40 12:40
Strömstad; Blomsholmsmotet hållplatsen
Blomsholmsmotet
17:00 13:00
Oslo; Hotell Opera Vid centralstationen
19:10 15:10
Hemsedal
Hemsedal
23:00 19:00